KONST / Litografier / Serigrafi 11709178
nr 1170 9178
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Serigrafi, Signerad, numrerad 94/350, motivet: 48x62
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 mars 2018
kl 20:05:38
18/3 11:51:05
19 mar
Richard Ryan
Läs mer om Richard Ryan